Zum Hauptinhalt springen

Firma MetaloPro vznikla z lásky k práci so železom. Voľnočasové majstrovanie dvoch kamarátov sa postupne premenilo na úspešný biznis. Dnes už máme tím skúsených inžinierov i remeselníkov a spolupracujeme s partnermi z celej Európy.

Spokojní zamestnanci sú základom úspechu celého podniku.

Za kvalitou našej práce stojí tím skúsených inžinierov a remeselníkov, ktorý sa neustále rozrastá. Vďaka spojeniu zručností, znalostí a skúseností týchto jedinečných ľudí zaisťujeme precíznosť a kvalitné prevedenie každého projektu.

Záleží nám na tom, aby práca u nás bola pre každého motivujúca. Preto neustále vylepšujeme pracovné postupy aj pracovné prostredie a našim zamestnancom poskytujeme vzdelávanie v oblasti technologických noviniek. Vďaka tomu sú vždy krok pred ostatnými.

Naša výroba sa stále vyvíja

MetaloPro si dala za cieľ rásť v každom ohľade. Vzdelávame sa, investujeme do nových technológií, zefektívňujeme pracovné procesy, podporujeme automatizáciu výroby.

Vážime si váš čas a financie. Preto sa pri spracovaní vašej zákazky spoliehame na moderné technológie, ako sú zváracie roboty, CNC ohýbacie centrá, CNC rezačky a ďalšie. Zameriavame sa tiež na využitie obnoviteľných zdrojov. Väčšina nášho odpadu je recyklovateľná, preto sa snažíme, aby bola opätovne využitá.

Individuálne služby

Ku každému projektu pristupujeme individuálne, aby sme zaistili jedinečný výsledok

Včasné spracovanie

Dodržujeme vopred stanovené termíny zhotovenia a dodania hotovej zákazky.

Priaznivé ceny

Vďaka prepracovaným výrobným procesom a efektívnemu využitiu materiálu šetríme vaše náklady.

Výroba a predaj​

Nie sme len výrobca ale tak isto vyvýjame svoje vlastné produkty a máme vlastný marketingový tým. Naše produkty predávame po celej európskej únií a naše portfólio produktov viete nájsť na rôznych predajných kanaloch a u rôznych B2B partneroch.

Kde môžete nájsť naše produkty?

Naše portfólio produktov môžete nájsť na rôznych európskych marketplace-och, čo nám umožňuje obslúžiť aj koncových zákazníkov. Spolupracujeme s poprednými online platformami, aby sme zabezpečili, že naše kvalitné kovové výrobky sú dostupné pre široké spektrum zákazníkov po celej Európe.

Naši partneri

MataloPro má za sebou množstvo úspešných projektov pre významných obchodných partnerov v najrôznejších odboroch, vrátane stavebníctva, architektúry, interiérového designu, záhradníctva či stravovacích služieb. Naši klienti nám dôverujú a opakovane sa k nám vracajú.

Napíšte nám

Radi vám poskytneme naše výrobné kapacity.
    Ich bestätige, dass ich die Bedingungen zur Datenverarbeitung gelesen habe.